Marek Pasiński, radca prawny

Radca prawny, prawnik z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym i praktyką procesową. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od ponad 20 lat współpraca z wieloma podmiotami gospodarczymi, od 10 lat współpraca z podmiotami leczniczymi, od kilku lat Pełnomocnik Zarządu ds. Prawnych Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. w zakresie bieżącej obsługi szpitala, od ponad 10 lat prowadzi własną kancelarię.

Jarosław Lech, radca prawny

Radca prawny, prawnik z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym i praktyką procesową. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od wielu lat ścisła współpraca z podmiotami gospodarczymi i leczniczymi, od kilku lat radca prawny Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. w zakresie bieżącej obsługi. Prowadzi własną kancelarię.

Błażej Wągiel, prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracę magisterską w Katedrze Prawa Prywatnego Gospodarczego pod patronatem Profesora Andrzeja Szumańskiego obronił z wynikiem bardzo dobrym. Posiada doświadczenie związane z kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, prawie gospodarczym i prawie medcznym. Podczas dotychczasowej praktyki asystował również w transakcjach emisyjnych oraz IPO.